تعیین سطح زبان انگلیسی آزمونی است که پایه ورود زبان آموزان به آموزشگاه زبان البرز می باشد، این آزمون تعیین می کند که داوطلب تقریبا در چه سطحی از زبان می باشد و بایستی در کدام کلاس ثبت نام کند. نوع آزمون تعیین سطح زبان شامل آزمون دومرحله ای کتبی و شفاهی می باشد. 

 

با ورود به  آموزشگاه البرز قطعا از شما آزمونی مبنی بر مشخص کردن سطح توانایی زبانی تان گرفته می شود . معمولا این سوالات به صورت شفاهی و از طریق سرپرست زبان از شما پرسیده می شود.

در آزمون های جامع تعیین سطح مهارت زبان شما به طور کامل سنجیده می شود.

 

سطح سوالات در سطوح مختلف فرق دارد و اگر از همان ابتدا برای شرکت در دوره های آمادگی آیلتس، تافل و غیره مراجعه کرده باشید قطعا سوالاتی که از شما پرسیده می شود با سوالاتی که از یک زبان آموز مبتدی پرسیده می شود فرق دارد.

معمولا سوالات تعیین سطح زبان عمومی از سوالات بسیار ساده ای همچون پرسیدن مشخصات شخصی تان آغاز می شود و در صورت تسلط شما به سوالات اولیه کم کم پیچیدگی سوالات بالاتر می رود تا توانایی زبان انگلیسی شما سنجش دقیق تری یابد.

سوالات کتبی تعیین سطح زبان گرامر و دامنه لغات شما را مورد سنجش قرار می دهند.

 

سوالات تعیین سطح زبان با توجه به درخواست شما برای شرکت در دوره های مختلف همچون دوره های عمومی یا دگیری زبان انگیسی یا دوره های پیشرفته، متفاوت است اما چیزی که مهم است این است که به دلیل استاندارد بودن سوالات، قطعا به سوالات مطرح شده با توجه به درک و معلومات زبانی تان پاسخ خواهید داد.

سوالات تعیین سطح سوالات در مقاطع غیر پیشرفته کاملا عمومی می باشند، سوالاتی همچون معرفی خودتان، میزان تحصیلات، مشخصات خانواده تان، علاقمندی هایتان، هدف تان برای آینده، دلیل تصمیمتان برای یادگیری زبان و … .

تعیین سطح اصولی باعث می شود که درک شما از زبان با سطح مطالب کلاس فاصله زیادی نداشته باشد.

 

بهتر است قبل از برگزاری آزمون تعیین سطح تان تا حدودی این مسائل را برای خودتان به چالش کشیده و سعی کنید آن ها را یاد بگیرید، ممکن است شما به راحتی توانایی پاسخ به این سوالات را داشته باشید اما به دلیل خاصیت فرار بودن زبان و فاصله ای که مدت ها از زبان گرفته اید پاسخ دادن به همین سوالات نیز برایتان راحت نباشد. این پیش مطالعه به شما کمک می کند تا کمی ذهنتان به زبان و مسائل آن منعطف شده و آزمون موفق تری داشته باشید.

چگونه  باید در آزمون تعیین سطح البرز ثبت نام کنیم ؟

 

به 3 روش می توانید در آزمون تعیین سطح آموزشگاه البرز ثبت نام کنید   

ثبت نام حضوری، ثبت نام اینترنتی و ثبت نام تلفنی

ثبت نام حضوری: برای ثبت نام حضوری کافیست  به آموزشگاه  مراجعه کرده ، فرم ثبت نام پر کنید و پس از پرداخت هزینه تعیین سطح نوبت تعیین سطح خود را دریافت نمایید.

آدرس: چترود –ابتدای خیابان وحدت – روبه روی پارک ولیعصر –آموزشگاه البرز

ثبت نام اینترنتی: می توانید به آدرس www.alborzkedu.ir بخش سامانه آموزشی مراجعه نمایید و از طریق گزینه « من تازه وارد آموزشگاه شده ام» اقدام نمایید.

ثبت نام تلفنی:کافی است با یکی ازشماره های زیر تماس بگیرید.

33271857-034     _     09365744315

همکاران ما مشاوره لازم در خصوص دوره ها و راهنمایی های کامل برای ثبت نام را در اختیار شما قرار می دهند.

تاریخ های تعیین سطح هر ترم

ترم اول تابستان 98: 19 و 22 و 27 خرداد ماه ساعت 8 صبح