تاریخچه:

آموزشگاه زبان البرز در سال 1392 تأ سیس گردید و با اخذ مجوز رسمی از اداره کل آموزش و پرورش مرکز کرمان فعالیت خود را در تابستان سال 1393 آغاز نمود. از آنجایی که سیاست آموزشگاه از سال 93 به طور یکسان بر یک اصول پایدار بوده و با یک مدیریت اداره شده لذا باعث شده تا خوشنامی آموزشگاه حفظ گردد.

آموزشگاه البرز تا به امروز با بهره گیری از مدرسین مجرب و با استفاده ازتجهیزات آموزشی هوشمند جهت ارتقای سطح کیفی آموزش بهترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی را به صورت تخصصی برای زبان آموزان تهیه و آماده و اجرا نموده است و همچنین مسئولیت پذیری در قبال زبان آموزان ، نظم و برنامه محور بودن از مشخصه های بارز آموزشگاه البرز است که این آموزشگاه را متمایز نموده است.

با توجه به اینکه در حال حاضر آموزشگاه به طور تخصصی در حال برگزاری دوره های ترمیک ، نیمه خصوصی و خصوصی کودکان و خردسالان ، نوجوانان و بزگسالان به علاوه دوره های مربی گری را از پایه تا پیشرفته میباشد.

بنابراین در نظر دارد با گسترش فعالیت خود بر روی زبان های دیگر به طور تخصصی فعالیت خود را از زبان انگلیسی به زبان های دیگر مانند فرانسه ، آلمانی و… ارتقاء دهد.

شایان ذکر است مدیریت آموزشگاه را از ابتدا تا کنون سرکار خانم تقی زاده به عهده گرفته اند و تمام سعی و تلاششان در جهت بهبود کیفیت آموزشگاه است.