بسم الله الرحمن الرحیم

کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی آموزشگاه زبان البرز بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مقررات و شرایط عمومی و اختصاصی عضویت

۱ مشتری از امکانات فروشگاه اینترنتی بایدطبق ضوابط و مقررات سایت آموزشگاه زبان البرز استفاده نماید.

۲ با انصراف مشتری به آموزشگاه زبان البرز و یا عدم رعایت مقررات سیستم خرید و فروش اینترتی مشتری از عضویت در سیستم  خارج می شود.و ایران مهر بم می تواند شناسه کاربری مشتری را غیر فعال نماید.

۳ برای هر مشتری فقط یک درخواست عضویت ثبت خواهد شد وسیستم از ثبت درخواستهای تکراری جلوگیری خواهد نمود.

۴ آموزشگاه زبان البرز با توجه به درخواست کالا از طرف مشتری و پس از تائید واریز وجه اقدام به ارسال کالا خواهد نمود.

۵ مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصرا بر عهده مشتری خواهد بود.

۶ در مواردی که ایران مهر بم بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های کامپیوتری و قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی و رویدادهای اجتناب ناپذیر وصدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و ارگان های دولتی و هر آنچه که خارج از کنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه آموزشگاه زبان البرز نخواهد بود.

۷ چنانچه مشتری به صورت غیر مجاز قصد ورود به سیستم را داشته و یا به مدت ۶ ماه از سیستم استفاده نکند شناسه کاربری وی توسط آموزشگاه زبان البرز غیر فعال می گردد.

۸ آموزشگاه زبان البرز می تواند کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی و قضایی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

۹– چنانچه مشتری شرایط و مقررات سیستم و سایر قوانین آموزشگاه زبان البرز را رعایت ننماید آموزشگاه زبان البرز می تواند علاوه بر موارد قانونی هرزمان بدون اطلاع قبلی شناسه کاربری مشتری را غیر فعال نماید.

۱۰ آموزشگاه زبان البرز هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وزیانهای وارده به مشتریان در اثر افشاءشدن شناسه کاربری و کلمه عبور از سوی خودشان بعهده نخواهد داشت.